Čerstvě pražená káva jenom pro vás

Čerstvě pražená káva jenom pro vás

V našem sortimentu naleznete výběr pouze těch nejlepších, po generace šlechtěných, druhů káv Arabica, které uspokojí nejen milovníky kávy, ale také ty, co mají rádi kávové nápoje (caffe latté, cappuccino a další).

Káva plná aroma a také chuti

V nabídce naší čerstvě pražené kávy naleznete kávu se skvělým aroma a s vyváženou chutí. Necháváme si záležet také na jedinečné technologii zpracování a pražení.

Důraz klademe ovšem také na maximální čerstvost kávy, takže nejdéle do 14 dnů po upražení je káva u vás doma a můžete si vychutnávat váš oblíbený nápoj v pohodlí domova či kanceláře.

Naše čerstvě pražená káva není určena k marketovému prodeji a tudíž tuto kávu naleznete pouze u nás v nabídce.

Kvalitní čerstvě pražená káva do 14 dnů od pražení u vás doma

Vybírat můžete z těchto káv

Maguro Strong

Historie kávy Maguro se datuje do počátku minulého století, kdy se celé generace rodin středoamerických indiánů na pomezí Hondurasu a Kostariky živily pěstováním a sběrem kávy. Právě jedním takovým byl kmen Maguro.

Gaetano Daneli

Značka Gaetano Daneli si za léta působení na trhu s kávou vydobyla své pevné místo a stala se vyhledávanou a oblíbenou pochoutkou všech znalců a milovníků dobré kávy.

Gaetano

Výběr těch nejlepších druhů káv arabica, které byly po generace šlechtěny v lahodnou a vyváženou chuť s neopakovatelným aroma, a také díky jedinečné technologii zpracování, kdy jsou ručně natříděná zrnka každého druhu kávy arabica pražena zvlášť.

Vilémova káva

Neobyčejně dobrá káva, z obyčejné malé české pražírny. Praženo tradičním způsobem podle původní receptur dědy Viléma Sýkory, zakladatele rodinných tradic poctivého českého pražení. Směs čtyř druhů 100% arabik.

Správný výběr kávy

Pro správný výběr kávy je důležité znát základní informace o kávě a jejím zpracování. Káva je v podstatě pecka plodu kávovníku a pokud by jste nechali udělat její rozbor, zjistíte, že se jedná o stoprocentní celulózu - tedy dřevo.

Doplňky ke kávě

Pro co možná největší požitek z kávy nabízíme také doplňky, které si budete moci vychutnat společně s vaším nejoblíbenějším nápojem. V nabídce naleznete např. smetánku do kávy, cukr a nebo mandle v čokoládě.

Zajímají vás další informace? Využijte kontaktní formulář a napište nám