Prodej kvalitních kávovarů

Prodej kvalitních kávovarů

Chcete kvalitní kávovar se kterým budete mít kávu stisknutím jednoho tlačítka? V naší nabídce naleznete kvalitní automatické kávovary, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Nabízíme kávovary značek Jura, Nivona a Philco. Vedle níže nabízených kávovarů vám můžeme dodat i jiný, vámi vybraný model dané značky.

V nabídce máme tyto kávovary

Jura IMPRESSA E6

Kávovar Jura IMPRESSA E6 v barvě Piano Black a nebo Platin je skvělý inovativní model s funkcí P.E.P.© , displejem a inteligentními filtry pro co možná nejlepší kávu dle vaší chuti.

Jura IMPRESSA E8

Kávovar Jura IMPRESSA E8 pro espresso vynikající kvality jako od baristy. Tento kávovar disponuje inteligentním vodním systémem, který automaticky rozpozná filtr.

Jura WE6

Automatický kávovar Jura WE6 je klasický, ale profesionální kávovar, který nenabízí přípravu mléčných specialit jako např. cappuccino, caffe latté a další.

Jura WE8

Plně automatický kávovar Jura WE8 představuje profesionální kávovar pro kreativní uživatele se samostatnou výpustí pro kávové nápoje s mlékem.

Philco PHEM 1000

Skvělou chuť šálku espressa či cappuccina Vám nabízí automatický kávovar Philco PHEM 1000. Další skvělou výhodou je výběr z 6 druhů nápojů.

Philco PHEM 1050

Kávovar je určen pro ty, kteří mají rádi kávu s bohatou cremou a nechtějí trávit příliš času její přípravou. Vše lze pohodlně nastavit k maximální spokojenosti.

Jura D4 Piano Black

Jura představuje první automatický kávovar s funkcí „Coffee Only“. Model D4 se vyznačuje zaměřením na to podstatné, což se projevuje v jeho jasném a přímočarém designu. Zaměřuje se zcela na speciality z černé kávy a nabízí bezkonkurenčně plné espresso a kávu v profesionální kvalitě.

Jura D6

Díky inovativním technologiím si připravíte klasické druhy kávy v té nejvyšší kavárenské kvalitě, a to v několika málo krocích.

Nivona NICR 838

Švýcarská kvalita, německá preciznost a design. Skvělý plně automatický kávovar NIVONA NICR 838 s barevným dialogovým TFT displejem, možností nastavení až 9 individuálních káv, s ONE TOUCH (vše jedním tlačítkem) ovládáním.

Nivona NICR 758

Barevný displej, české menu, ovládání přes mobilní telefon pomocí bluetooth. Espresso, latte machiato, cappuccino i další nápoje připravíte jedním tlačítkem. Pohodlné parní čištění hadičky na mléko. Individuální programovatelné nastavení "moje káva".

Lamanti Spazio 1601

Maximální požitek pro milovníky espressa a mléčných specialit nejvyšší kvality. To je nový profesionální kávovar Lamanti Spazio 1601 Pro. Díky jemnému pomletí kávy a větší spařovací jednotce získáte zcela neopakovatelný zážitek ve vašem šálku.

Chcete zajistit jiný kávovar?Napište nám, uděláme pro vás maximum