Kávovar Jura X8

Kávovar Jura X8

Jednoduchý, všestranný, variabilný, výkonný - takový je nový automatický avšak profesionální kávovar Jura X8.

Vysoký výkon kávovaru

Zvětšené nádoby na vodu, kávu i odpad, intuitivní ovládání, precizní příprava kávových i kávo-mléčných nápojů předurčuje Jura X8 pro samoobslužné zóny, případně provozy s vysokými nároky na kvalitu a množství připravených káv.

Kávovar Jura X8 je možné napojit na vodovodní řad, připojit k ní mincovník, nebo čtečku karet.. Pro nechtěnou manipulaci s kávou, vodou, nebo nastavením mlýnku je kávovar Jura X8 nově vybavený speciálním systémem zámků. Rovněž tlačítka (pro přípravu nebo údržbu) lze na přání uzamknout, aby se zabránilo chybnému zacházení s kávovarem, nežádoucímu přeprogramování nebo nechtěné aktivaci při čištění.

Všechny ovládací prvky jsou na X8 umístěny vpředu, aby byly na první pohled vidět a byly snadno přístupné. Dokonce lze zepředu doplňovat vodu do nádržky a zrna do zásobníku kávy.

Jednoduché ovládání

Kávovar Jura X8 má velmi snadné ovládání díky přehlednému barevnému LCD a českému menu. Potřebujete připravit cappuccino, dolít vodu či nastavit jinou porci kávy? Kávovar vše přehledně zobrazí na displeji. Pohyb v menu je jednoduchý, a intuitivní.

Cappuccino i caffe latté jedním stiskem tlačítka

Kávovar Jura X8 je vybaven automatickým systémem zpěňování mléka. Díky nové revoluční technologii Jura Fine Foam snadno připravíte sametově jemnou mikropěnu pro Cappuccino, nebo Latté Machiatto. 

Dokonalé možnosti pro kávové profesionály

Nový mlýnek AromaG3 umele kávová zrna vždy čerstvě a na přesně nastavenou hrubost pro danou přípravu kávy. Je přesný, dvakrát rychlejší a mimořádně šetrný k aromatu. Pulsní extrakce (P.E.P.®) optimalizuje čas a sílu extrakce kávy zejména u espressa a ristretta.

Designové i chuťové potěšení

Stejně jednoduše  jako ovládání probíhá i údržba nového modelu Jura X8. Integrované programy proplachování a čištění spolu s originálními výrobky pro údržbu zajišťují hygienu a čistotu s certifikací TÜV. Dokonce i čištění systému rozvodu mléka je u X8 automatizované a spouští se jediným stisknutím tlačítka.

Několika jednoduchými pohyby je možné rozložit a vyčistit kombinovanou trysku. Vývody pro mléko jsou umístěny vpředu a jsou snadno přístupné, takže je lze v případě potřeby snadno vyměnit.

Kávovar Jura X8 je v základní ceně vybaven uvítacím balíčkem s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr CLARIS Smart Pro s velkou kapacitou, čistič cappuccinátoru..), tištěným manuálem v českém jazyce. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám přípravu kávových specialit, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou.

Na přístroj Jura X8 poskytujeme záruku 12 měsíců.

Další fotografie tohoto kávovaru

Máte zájem o kávovar Jura X8 pro vaši firmu?Obraťte se na nás, rádi vám odpovíme